Badanie dotyczące psychologii, edukacji i oceny

24.11.2022 - 12:57 aktualizacja 24.11.2022 - 12:57
Redakcja: am

W imieniu dr Lidii Baran z Instytutu Psychologii UŚ zapraszamy do udziału w badaniu online, które prowadzone jest w ramach międzynarodowego projektu poświęconego zachowaniom związanym z oceną akademicką.

Naukowcy z Uniwersytetu Śląskiego, wraz z badaczami z Australii, Kanady i Włoch, chcą odpowiedzieć na ważne pytania dotyczące doświadczeń i zachowań studentów w tym obszarze, i w efekcie pomóc wykładowcom i studentom w podejmowaniu w przyszłości zachowań związanych z ocenianiem.

Odpowiedź na wszystkie pytania zajmuje około 12 minut i nie wymaga podawania żadnych danych identyfikujących (ankieta anonimowa). Uczestnicy, w ramach wynagrodzenia za poświęcony czas, mogą wziąć udział w losowaniu nagród w postaci kart podarunkowych Amazon o wartości 50$.

Szczegółowe informacje o badaniu można znaleźć na stronie: https://uwa.qualtrics.com/jfe/form/SV_4GDe1iu8jQkUCN0.

W razie pytań związanych z udziałem w badaniu, można kontaktowac się z dr Lidią Baran: lidia.baran@us.edu.pl

dłoń wypełniająca ankietę