La journée d’études: Autour de l’œuvre d’Ananda Devi – seminarium naukowe poświęcone twórczości Anandy Devi

31.05.2022 - 09:32, aktualizacja 06.06.2022 - 13:55
Redakcja: mn

Wszystkich miłośników prozy Anandy Devi zapraszamy na seminarium naukowe poświęcone jej twórczości. „La journée d’études: Autour de l’œuvre d’Ananda Devi”, wirtualne spotkanie wokół dzieła maurytyjskiej pisarki, która uhonorowana zostanie tytułem doktora honoris causa Uniwersytetu Śląskiego, odbędzie się 9 czerwca (w godzinach 15.00-19.00) na platformie MS Teams. Wydarzenie będzie także transmitowane na kanale YouTube Uniwersytetu Śląskiego. Seminarium odbędzie się w języku francuskim. W czasie spotkania referaty wygłoszą uznani badacze z całego świata, przewidziana jest także dyskusja. Serdecznie zachęcamy do udziału.

Afisz w wersji pdf.

Link do transmisji.