Śląska Konferencja Kognitywistyczna pt. „Kod Twojego Umysłu”

08.03.2024 - 13:45, aktualizacja 05.04.2024 - 13:29
Redakcja: am

12 kwietnia 2024 roku Śląskie Koło Kognitywistyczne „Do Góry Mózgami” organizuje pierwszą edycję Śląskiej Konferencji Kognitywistycznej. Konferencja dedykowana jest studentom oraz doktorantom, a jej tegorocznym tematem jest „Kod Twojego Umysłu”.

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (ul. Bankowa 11a, Katowice) w godz. 09.00–18.30.

Aby wziąć czynny udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy do 10 marca 2024 roku. Udział bierny jest darmowy, nie obowiązuje rejestracja.

Szczegóły konferencji znajdują się na Facebooku wydarzenia. Kontakt z organizatorami jest możliwy pod adresami e-mail: s.konferencja.kognitywistyczna@gmail.com lub dogorymozgami@us.edu.pl.

Zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji.

plakat informujący o konferencji