Dzień otwarty na Wydziale Humanistycznym

23.02.2023 - 16:43, aktualizacja 23.02.2023 - 16:43
Redakcja: am

20 lutego drzwi naszego Wydziału były otwarte dla wszystkich osób zainteresowanych wyborem wymarzonego kierunku studiów. W ramach dnia otwartego przygotowano bogatą ofertę wykładów, warsztatów oraz spotkań z przedstawicielami uczelni, tak aby każdy mógł dowiedzieć się o nas jak najwięcej.

Uczestnicy zajęć mogli poznać praktyczne zastosowania danej dyscypliny wiedzy oraz wysłuchać przedstawicieli Samorządu Studenckiego i kół naukowych. Uczniowie mogli zadawać pytania dotyczące zasad rekrutacji, programów wymiany międzynarodowej oraz dowiedzieć się, jakie uczelnia oferuje stypendia.

Była to znakomita okazja, by lepiej poznać charakterystykę danego kierunku studiów oraz poczuć atmosferę studiowania.

W tym roku Dzień Otwarty na Wydziale Humanistycznym odbywał się w dwóch lokalizacjach:

• Katowice, ul. Uniwersytecka 4,
  • Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5.

zdjęcie śmiejących się studentów Uniwersytetu Śląskiego, poniżej napis: Ogólnouczelniane Dni Otwarte na 100 dni do matury z UŚ 20 lutego 2023 r. Wejdź na stronie sprawdź szczegóły www.rekrutacja.us.edu.pl