NOVA IPSI Knowledge Center Summer Course – 5-9 czerwca 2023 r.

18.05.2023 - 17:01 aktualizacja 28.05.2023 - 18:29
Redakcja: izabelamaculewicz

NOVA Knowledge Centre on Intellectual Property & Sustainable Innovation (IPSI) w Lizbonie zaprasza do udziału w I edycji zdalnego kursu letniego z zakresu „Introduction to Intellectual Property Law in the EU”. NOVA University Lisbon należy do Pan-European Seal.

Kurs odbędzie się online, w języku angielskim, w dniach 5-9 czerwca 2023 r. Jest przeznaczony zarówno dla osób, które po raz pierwszy stykają się z problematyką prawa własności intelektualnej, jak i dla tych, którzy chcą zaktualizować swą wiedzę na ten temat.

Więcej informacji, w tym program szkolenia i formularz rejestracyjny, udostępniono na stronie: https://novalaw.unl.pt/introduction-to-intellectual-property-law-in-the-eu-1st-edition-2/