Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Wydział Prawa i Administracji
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

EUIPO IP Intensive Programme – Zaproszenie do wzięcia udziału w prezentacjach

09.10.2023 - 14:27 aktualizacja 09.10.2023 - 14:27
Redakcja: izabelamaculewicz

Z radością informujemy, że po zeszłorocznym sukcesie EUIPO uruchamia drugą edycję Intensywnego Programu EUIPO IP skierowanego do szerokiego grona studentów.

Tegoroczny program organizowany jest we współpracy ze Światową Organizacją Własności Intelektualnej (WIPO), Europejskim Urzędem Patentowym (EPO), Dyrekcją Generalną ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich w Komisji Europejskiej (DG AGRI KE) oraz Wspólnotowym Urzędem Ochrony Odmian Roślin (CPVO) i odbędzie się w pełni online (za pośrednictwem platformy Zoom) od 6 do 14 listopada 2023 roku.

Po raz pierwszy największe urzędy ds. własności intelektualnej w Europie oferują w pełni kompleksowy program dla studentów uczelni wyższych i to całkowicie za darmo!

Intensywny program skierowany jest do wszystkich studentów, niezależnie od ich doświadczenia w zakresie własności intelektualnej, poziomu (licencjata lub magistra itp.) i oferuje kompleksową serię prezentacji i interaktywnych warsztatów związanych z takimi tematami jak:

– Znaki towarowe;
– Patenty;
– Zarejestrowane wzory wspólnotowe;
– Oznaczenia geograficzne;
– Odmiany roślin.

Rejestracja jest już otwarta i całkowicie bezpłatna dla wszystkich studentów! Każdy uczestnik musi zarejestrować się indywidualnie, klikając poniższy link.
Termin rejestracji upływa w dniu 23 października 2023r.

Uwaga! Oprócz udziału w prezentacjach, wszyscy uczestnicy będą musieli ukończyć obowiązkowe kursy online zarówno przed, jak i po zakończeniu programu. Certyfikat uczestnictwa otrzymają tylko ci uczestnicy, którzy wezmą udział w prezentacji oraz ukończą kursy online. Po dokonaniu rejestracji uczestnicy otrzymają szczegółowe informacje na ten temat.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub potrzeby dalszych wyjaśnień, prosimy o kontakt pod adresem: eventsmanagementacademy@euipo.europa.eu.

return to top