IP w dobie kryzysu. Prawa własności intelektualnej w […] – konferencja – hybrydowo – 17-18 listopada

31.10.2023 - 08:50 aktualizacja 07.11.2023 - 18:10
Redakcja: izabelamaculewicz

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mamy zaszczyt zaprosić pracowników Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na ogólnopolską konferencję naukową „IP w dobie kryzysu. Prawa własności intelektualnej w postępowaniu egzekucyjnym, upadłościowym i restrukturyzacyjnym” organizowaną w dniach 17-18 listopada 2023 roku przez Krakowską Akademię im. A. F. Modrzewskiego w Krakowie.

Aby umożliwić udział w wydarzeniu wszystkim zainteresowanym, Konferencja będzie miała formę hybrydową.

Niezbędne informacje organizacyjne znajdują się w załączonym zaproszeniu: https://us.edu.pl/wydzial/wpia/wp-content/uploads/sites/19/Bez-kategorii/IP_W_DOBIE_KRYZYSU_ZAPROSZENIE_KAAFM_17_18_11_2023.pdf