Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Wydział Prawa i Administracji
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Pan-European – Seminarium IP „Jak poruszać się w sferze ochrony projektów z perspektywy użytkownika?”

06.03.2024 - 10:34 aktualizacja 06.03.2024 - 10:34
Redakcja: izabelamaculewicz

EUIPO ma ogromną przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w Seminarium IP dotyczące własności intelektualnej pt. „Jak poruszać się w sferze ochrony projektów z perspektywy użytkownika” które odbędzie się  za pośrednictwem MS Teams w dniach 9-10 kwietnia 2024 roku.

Celem seminariów jest zapewnienie szkoleń i przestrzeni do wymiany wiedzy na temat konkretnych aspektów związanych z własnością intelektualną dla specjalistów w tej dziedzinie, będących zarówno członkami UE jak i poza nią, a także przedstawicieli stowarzyszeń oraz uniwersytetów należących do PES.

Kompleksowy program obejmuje szereg prezentacji i dyskusji na temat szerokiego zakresu aspektów związanych ze ochroną projektów i wzorów. Dwudniowe seminarium jest skierowane do osób, które chcą dowiedzieć się więcej o wprowadzaniu nowych produktów na rynek.

Pierwszy dzień seminarium skupiać będzie się na ochronie projektów na rynku, na spotkaniach z prelegentami ze stowarzyszeń projektowych (BEDA), przemysłu (EFIC) i ze świata akademickiego (szkoły projektowania).

Drugie spotkanie przedstawi różne strategie oraz sposoby wprowadzania produktów na rynek i ochrony wzorów. Ponadto seminarium obejmie „sesję okrągłego stołu” poświęcone projektowaniu cyfrowemu poparte analizą przykładów, z naciskiem na produkty Metaverse i produkty generowane przez sztuczną inteligencję.

Seminarium jest otwarte dla maksymalnie 1 przedstawiciela z każdego uniwersytetu. Seminarium będzie prowadzone na poziomie średniozaawansowanym wyłącznie w języku angielskim.

Uprzejmie prosimy wszystkich zainteresowanych o zarejestrowanie się pod poniższym linkiem, gdzie można również znaleźć agendę spotkania oraz inne przydatne informacje.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, prosimy o kontakt pod adresem: eventsmanagementacademy@euipo.europa.eu.

Serdecznie zapraszamy!

return to top