PARK Młodych Penalistów – Polskie Akademickie Rozmowy Karnistyczne

19.09.2024 - 12:44 aktualizacja 19.09.2024 - 12:44
Redakcja: wiktoriakubiaczyk

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza wszystkich młodych naukowców (do 35. roku życia) do udziału w seminarium PARK Młodych Penalistów – Polskie Akademickie Rozmowy Karnistyczne. Będzie to pierwsze z serii seminariów naukowych organizowanych w celu prezentacji oraz omówienia projektów naukowych, które są prowadzone, bądź planowane przez młodych naukowców w dziedzinie prawa karnego, zarówno krajowego jak i międzynarodowego. Taka forma umożliwia wymianę wiedzy, krytyczną analizę przedstawianych tez i wsparcie w zakresie pisania artykułów naukowych. Celem seminarium jest stworzenie przestrzeni do przedstawienia prowadzonych badań, a także możliwość prowadzenia dyskusji w gronie młodych penalistów.

Wydarzenie odbędzie się 15 listopada 2024 roku o godz. 9:00 w budynku WPiA UAM na al. Niepodległości 53 (Collegium Iuridicum Novum)

Zgłoszenie uczestnictwa czynnego i biernego należy dokonać poprzez formularz. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 6 października 2024 roku.