Akademia Prawa Nieruchomości na WPiA

14.02.2024 - 10:49, aktualizacja 14.02.2024 - 10:54
Redakcja: izabelamaculewicz

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Akademii Prawa Nieruchomości organizowanej przez Koło Naukowe Prawa Nieruchomości UŚ.

W ramach wydarzenia odbędą się 4 spotkania z praktykami oraz teoretykami, którzy są ekspertami w dziedzinie prawa nieruchomości. Zostaną poruszone tematy dotyczące odszkodowania za opóźnienie dewelopera w przeniesieniu własności lokalu na nabywcę, umów pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, czy nabywania nieruchomości przez cudzoziemców.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod poniższym linkiem: https://docs.google.com/

Limit uczestników wynosi 40 osób. Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane mailowo do dnia 18 lutego 2024 r.

Certyfikat można uzyskać biorąc udział w co najmniej trzech spotkaniach.

Spotkania w ramach Akademii Prawa Nieruchomości będą odbywały się w budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Pierwsze spotkanie w ramach Akademii Prawa Nieruchomości odbędzie się 21 lutego 2024 r. (godz. 18:00), kolejne 28 lutego 2024 r. (godz. 18:00), a następne 6 marca 2024 r. (godz. 18:00).

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia, aby być na bieżąco za pośrednictwem FB Koła Naukowego Prawa Nieruchomości UŚ.
nowoczesne szare wieżowce