Katowice – Miskolc. Distance Learning: International Discussion

04.12.2020 - 08:16, aktualizacja 04.12.2020 - 10:17
Redakcja: administrator

Koło Naukowe Prawa Pracy "Opus per Laborem" ma zaszczyt zaprosić do udziału w międzynarodowym otwartym seminarium naukowym pt. "Katowice - Miskolc. Distance Learning: International Discussion", które odbędzie się w dniu 11 grudnia br. od godziny 8:30 na platformie MS Teams (w języku angielskim).

Celem seminarium jest wymiana doświadczeń nauczycieli akademickich i studentów w zakresie dydaktyki zdalnej w dobie COVID-19.

Wydarzenie stanowi realizację porozumienia o wzajemnej współpracy między Uniwersytetem Śląskim w Katowicach oraz Uniwersytetem w Miszkolcu (Węgry), zawartego na początku 2020 roku. Koordynatorem tejże współpracy z ramienia Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach jest Pan dr Michał Barański - Lider Zespołu Badawczego Prawa Pracy i Polityki Społecznej UŚ oraz opiekun KN Prawa Pracy "Opus per Laborem".

Osoby zainteresowane uczestnictwem biernym w seminarium prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: opusperlaborem@us.edu.pl

Liczba miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.