„Umowy szyte na miarę” – Warsztaty z pisania umów cywilnoprawnych KN Prawa Cywilnego ,,Sapere Aude” UŚ

10.04.2024 - 11:50, aktualizacja 11.04.2024 - 12:48
Redakcja: izabelamaculewicz

Koło Naukowe Prawa Cywilnego ,,Sapere Aude” Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w cyklu warsztatów pt. „Umowy szyte na miarę” – Warsztaty z pisania umów cywilnoprawnych, które będą odbywać się stacjonarnie na Wydziale Prawa i Administracji UŚ, co poniedziałek i czwartek, w godzinach popołudniowych, począwszy od dn. 25 kwietnia oraz 6 maja 2024 do końca maja 2024 roku.

Głównym celem warsztatów jest przekazanie uczestnikom wiedzy i umiejętności niezbędnych do skutecznego sporządzania różnego rodzaju umów cywilnoprawnych.

Uczestnicy będą mieli okazję poznać praktyczne aspekty pisania umów, takie jak struktura, forma, precyzja i zrozumiałość. Warsztaty pomagają również uczestnikom w rozwijaniu umiejętności rozwiązywania problemów prawnych i analizowania sytuacji praktycznych w kontekście prawa cywilnego.

Organizatorzy zapewniają uczestnikom dostęp do specjalistycznej literatury oraz materiałów edukacyjnych, które ułatwiają zrozumienie zagadnień poruszanych na warsztatach. Ponadto, korzystając z doświadczenia praktyków prawa cywilnego, organizatorzy mogą zaprosić gości specjalistów, takich jak adwokaci, radcy prawni, sędziowie i wykładowcy prawa, którzy podzielą się swoją wiedzą i praktycznymi wskazówkami dotyczącymi pisania umów.

Zachęcamy do śledzenia wydarzeń na oficjalnym Facebook.