KN Prawa Pracy „Opus per Laborem” zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Akademickie Prawo Pracy”

26.03.2024 - 09:27, aktualizacja 26.03.2024 - 12:42
Redakcja: izabelamaculewicz

Koło Naukowe Prawa Pracy „Opus per Laborem” zaprasza do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. „Akademickie Prawo Pracy” która odbędzie się 17.05.2024 roku w auli nr 8 na Wydziale Prawa i Administracji.

Tematyka wydarzenia koncentrować będzie się na zatrudnieniu pracowników w szkolnictwie wyższym. Omówione zostanie to, w jaki sposób można ukształtować swoją karierę zawodową na uniwersytecie, biorąc pod uwagę trzy możliwe ścieżki rozwoju: pracownika naukowego, pracownika naukowo-dydaktycznego i pracownika dydaktycznego. Z racji tego, że prelegentami są praktycy, będzie można uzyskać odpowiedź na bardzo istotne pytanie, a mianowicie jakie są wady i zalety tego typu zatrudnienia.

Serdecznie zapraszamy!

elegancka biblioteka