LKK Lokalny Konkurs Krasomówczy 2024 Katowice

19.02.2024 - 10:12, aktualizacja 19.02.2024 - 10:12
Redakcja: izabelamaculewicz

Rusza kolejna edycja Lokalnego Konkursu Krasomówczego który odbędzie się 15 marca 2024 roku o godzinie 9.00 na Wydziale Prawa i Administracji.

Do kogo skierowany jest konkurs?

Do osób, które chcą sprawdzić wiedzę zdobytą podczas studiów w praktyce, lubiących wyzwania i nowe doświadczenia, którym wystąpienia oratorskie i autoprezentacja nie są im obce. Do osób, które potrzebują odskoczni od egzaminacyjnej monotonii.

Podczas LKK uczestnicy mają możliwość wcielić się w rolę strony procesowej, by w symulacji rozprawy przed sądem I Instancji zaprezentować mowę końcową i przekonać komisję do swych racji.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyboru są aż trzy gałęzie: prawo cywilne, prawo karne oraz prawo pracy.

Zwycięstwo w Lokalnym Konkursie Krasomówczym gwarantuje możliwość wzięcia udziału w finale XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im. Mec. Joanny Agackiej-Indeckiej!

Lokalny Konkurs Krasomówczy skierowany jest do studentów Prawa i Administracji wszystkich trybów studiów.

Aby wziąć udział w tegorocznej edycji Konkursu, konieczne jest wypełnienie oraz wysłanie zgłoszenia, dostępnego na stronie ELSA Katowice.

W konkursie mogą wziąć udział studenci II roku oraz wyższych lat, wymienionych powyżej kierunków.

Serdecznie zapraszamy!

zlepek zdjęć na jasnym tle