Młodzi pracownicy na rynku pracy – szanse, problemy, zagrożenia

12.10.2020 - 10:55, aktualizacja 12.11.2020 - 08:33
Redakcja: administrator

Zespół Badawczy Prawa Pracy i Polityki Społecznej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Zakład Ubezpieczeń
Społecznych oraz Koło Naukowe Prawa Pracy "Opus per laborem" mają zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. "Młodzi pracownicy na rynku pracy - szanse, problemy, zagrożenia", która odbędzie się w dniu 20 listopada 2020 r. za pośrednictwem platformy MS Teams. Celem konferencji jest zainteresowanie uczestników problematyką związaną z funkcjonowaniem młodych pracowników na rynku pracy poprzez pryzmat prawa pracy, ochrony pracy oraz polityki społecznej.

Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń uczestników biernych do dnia 15 listopada br. za pośrednictwem formularza elektronicznego. Po 15 listopada otrzymają Państwo link z zaproszeniem do wydarzenia. Liczba miejsc dla uczestników biernych jest ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.

[Formularz dla uczestników biernych]

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Harmonogram wydarzenia

Zapraszamy.