Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Efektywność egzekucji z nieruchomości w świetle kolejnej zmiany Kodeksu postępowania cywilnego”

20.04.2023 - 23:55, aktualizacja 27.04.2023 - 01:04
Redakcja: izabelamaculewicz

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Izba Komornicza w Katowicach i Ośrodek Naukowo-Szkoleniowy przy Krajowej Radzie Komorniczej w Warszawie zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Efektywność egzekucji z nieruchomości w świetle kolejnej zmiany Kodeksu postępowania cywilnego, wprowadzonej ustawą z 9 marca 2023 r.”. Spotkanie odbędzie się 8 maja 2023 roku w formule hybrydowej.

Do udziału w obradach stacjonarnie zapraszamy do budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Bankowej 11B (Aula nr 7). Konferencja będzie jednocześnie prowadzona w formie zdalnej za pośrednictwem aplikacji ClickMeeting.

Zgłoszenie udziału w konferencji może nastąpić poprzez przesłanie informacji na adres elektroniczny:  izba.katowicka@komornik.pl.

Dodatkowych informacji udziela mailowo dr Ireneusz Wolwiak: ireneusz.wolwiak@us.edu.pl.

Program konferncji "Efektywność egzekucji z nieruchomości" część 1
Program konferncji "Efektywność egzekucji z nieruchomości" część 2