Ogólnopolska konferencja naukowa „Szanse i zagrożenia współczesnej rodziny w ujęciu prawno-ekonomicznym”

25.02.2022 - 12:35, aktualizacja 25.02.2022 - 13:24
Redakcja: administrator

Prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych – prof. dr hab. Gertruda Uścińska oraz Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach – prof. dr hab. Ryszard Koziołek mają zaszczyt zaprosić na ogólnopolską konferencję naukową „Szanse i zagrożenia współczesnej rodziny w ujęciu prawno-ekonomicznym”, organizowaną przez Zespół Badawczy Prawa Pracy i Polityki Społecznej oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych, która odbędzie się w dniu 9 marca 2022 roku poprzez aplikację MS Teams w godz. 9.19-14.30.

Celem konferencji jest dyskusja naukowa nad różnymi aspektami społecznego funkcjonowania rodziny na rynku pracy i w płaszczyźnie ubezpieczeń społecznych. Program konferencji dostępny jest w zaproszeniu.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Link do rejestracji: https://forms.gle/Sc3UYJ2c7peKE2U47