Uroczystość wręczenia dyplomów Absolwentkom i Absolwentom 2024

18.06.2024 - 14:56, aktualizacja 19.06.2024 - 08:04
Redakcja: redaktorkam

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystym wręczeniu dyplomów osobom kończącym studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Uroczystość zaplanowana jest dla tegorocznych Absolwentów i Absolwentek wszystkich kierunków studiów realizowanych na naszym Wydziale. Zaproszeni zostaną również Promotorzy i Promotorki osób dyplomowanych.

Wydarzenie odbędzie się 23 lipca br. o godzinie 16:00. Warunkiem uczestnictwa jest przystąpienia do obrony najpóźniej w dniu 9 lipca br.

Osoby, które są zainteresowane uczestnictwem w uroczystości proszone są o zgłoszenie się przez formularz, który będzie aktywny od godziny 12:00 24 czerwca br. do godziny 12:00 9 lipca br. Link do zapisów: https://forms.office.com/e/EmK16j5aSM

Z uwagi na duże zainteresowanie uczestnictwem w wydarzeniu uprzejmie prosimy, aby każda z osób studiujących zaprosiła nie więcej niż jedną osobę towarzyszącą. Chcemy umożliwić świętowanie jak największej liczbie naszych Studentek i Studentów, ale decyduje pojemność auli. Z tego powodu w przypadku przekroczenia limitu zgłoszeń decydująca będzie kolejność zgłoszeń oraz obrona do 9 lipca br.

Po zapisie przez formularz należy osobiście potwierdzić chęć uczestnictwa w wydarzeniu (podać liczbę osób towarzyszących) i wpisać się na listę uczestników. Zapisy przyjmuje Pani Aleksandra Majcher w Biurze Dziekana (p. 1.2, I piętro, tel. 32 359 16 16) do 15 lipca 2023.

Birety i togi, w których Absolwentki i Absolwenci wystąpią na uroczystości zapewnia Wydział.