VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Współczesne problemy prawa rolnego i żywnościowego”

23.01.2024 - 10:03, aktualizacja 24.01.2024 - 09:03
Redakcja: izabelamaculewicz

Koło Naukowe Prawa Rolnego i Gospodarki Przestrzennej wraz z Zespołem Prawa Rolnego i Gospodarki Przestrzennej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach serdecznie zaprasza na VI Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Współczesne problemy prawa rolnego i żywnościowego”, która odbędzie się 12.03.2024 r.  w godz. 9.00-15.00, w formie zdalnej przez platformę MS Teams.

Adresatami konferencji są pracownicy naukowi, studenci, doktoranci, a także praktycy prawa, pracownicy organów administracji oraz wszystkie inne osoby zainteresowane problemami prawa rolnego i żywnościowego.

Wzorem poprzednich lat zagadnienia tematyczne podzielone zostały na dwa panele: I. prawo rolne oraz II. prawo żywnościowe.

Mając na uwadze różnorodność problematyki, która była przez Państwa poruszana podczas wcześniejszych edycji, nie sugerujemy żadnych tematów, a liczymy na Państwa konstruktywność w wyborze problemu.

Udział w konferencji jest bezpłatny oraz wymaga rejestracji w terminie do 20.02.2024 r.

Link do formularza rejestracji znajduje się pod poniższym linkiem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScYijWe-zOyrEjDHHT2sOXN_MHbKzAz8h0YSpHhH2g1pxf96w/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat w wersji elektronicznej (po zaznaczeniu takiego żądania w formularzu zgłoszeniowym)!

Organizatorzy proponują dwie formy uczestnictwa w konferencji: uczestnictwo bierne albo uczestnictwo czynne (wystąpienie).

WAŻNE: w przypadku udziału czynnego, w formularzu należy obowiązkowo uzupełnić sekcje: tytuł referatu oraz abstrakt.  W innym wypadku zgłoszenie potraktowane zostanie jak udział bierny.

W ramach współpracy z Redakcją czasopisma Uniwersytetu Warszawskiego “Yearbook of Agricultural and Food Law” pod red. n. dr hab. Adama Niewiadomskiego, prof. UW, serdecznie zapraszamy do publikacji artykułów, obejmujących Państwawystąpienia konferencyjne (* termin nadsyłania artykułów to 30.04.2024 r., a szczegóły wyślemy Państwu mailowo).

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do selekcji nadesłanych abstraktów. Przewidywany czas wystąpienia wynosi 10-15 minut.

Osoby zakwalifikowane do czynnego udziału zostaną o tym poinformowane mailowo do 28.02.2024 r.

Opiekunem merytorycznym konferencji jest dr hab. Dorota Łobos-Kotowska, prof. UŚ.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: https://www.facebook.com/knpr.us/.
Pytania prosimy kierować przez FB lub na adres mailowy: monika.lata@us.edu.pl.

szary baner z obrazkami typu rolnictwo