Wykład „Postępowania podatkowe” Akademia Podatkowa Andersen

30.11.2023 - 12:21, aktualizacja 30.11.2023 - 12:21
Redakcja: izabelamaculewicz

wieżowce w chmurachZapraszamy na wykład pt. „Postępowania podatkowe” w ramach Akademii Podatkowej Andersen w sali nr 2.25 na Wydziale Prawa i Administracji UŚ (Katowice, ul. Bankowa 11B).

Podczas wykładu zostaną poruszone zagadnienia związane z podstawowymi aspektami prawnymi związanymi z postępowaniami podatkowymi, zaprezentowanie zostaną metodyki pracy profesjonalnego pełnomocnika w postępowaniach podatkowych, ze szczególnym uwzględnieniem praktycznych aspektów wykonywania zawodu zaufania publicznego, przeprowadzona zostanie analiza praktyki organów podatkowych w ramach prowadzonych postępowań w oparciu o doświadczenia praktyczne (procesowe).

Wykład poprowadzi Tomasz Wichary.

Uczestnictwo w wykładzie możliwe jest po wcześniejszym zapisaniu się przez formularz dostępny na stronie https://formularze.us.edu.pl/form/index/4502

Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane na dzień przed wydarzeniem.