„Zaplanuj swoją karierę” – spotkanie z przedstawicielkami Okręgowej Rady Adwokackiej

11.04.2024 - 08:42, aktualizacja 12.04.2024 - 08:59
Redakcja: izabelamaculewicz

Zapraszamy na spotkanie z cyklu Zaplanuj swoją karierę, na którym przedstawiciele adwokatury przybliżą wymagania formalne kandydatów na aplikację adwokacką, a także poprowadzą warsztaty poświęcone przygotowaniu pism w sprawach cywilnych (z zakresu prawa rodzinnego).

Adw. Anna Prokopowicz – Przewodnicząca Komisji Edukacji Prawnej i Kontaktu z Uczelniami Wyższymi przy ORA w Katowicach

Adw. Natalia Klima-Piotrowska – mediatorka wpisana na listę Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej oraz Centrum Mediacyjnego Izby Adwokackiej w Katowicach. Członkini Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach, przewodnicząca Komisji Praw Człowieka przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, członkini Zespołu ds. Kobiet przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, członkini Stowarzyszenia im. Prof. Zbigniewa Hołdy.

apl. Adw. Anna Braun

Spotkanie odbędzie się w auli nr 4. Osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu proszone są o przesyłanie wiadomości mailowej ze zgłoszeniem do p. Beaty Kasprowicz beata.kasprowicz@us.edu.pl