Absolwenci WPiA laureatami XIX edycji konkursu Urzędu Patentowego RP na najlepszą pracę magisterską

03.12.2021 - 13:09, aktualizacja 03.12.2021 - 13:09
Redakcja: martarekosiewicz

Z radością informujemy, że absolwenci WPiA zostali laureatami XIX edycji konkursu Urzędu Patentowego RP na najlepszą pracę magisterską na temat własności intelektualnej. Na konkurs wpłynęło łącznie 38 prac, w tym: 1 praca habilitacyjna, 6 prac doktorskich, 23 prace magisterskie oraz 8 prac licencjackich.

III nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za pracę magisterską „Technologia druku 3D a prawo autorskie” napisaną pod kierunkiem prof. Dr hab. Katarzyny Grzybczyk otrzymała Pani mgr Sandra Słowik. Z kolei Pan mgr Dominik Gabor otrzymał wyróżnienie Ministra Edukacji i Nauki za pracę magisterską „Pola eksploatacji w polskim prawie autorskim”, nad którą opiekę naukową także sprawowała prof. dr hab. Katarzyna Grzybczyk.

Szczegółowe wyniki konkursu na stronie: https://uprp.gov.pl/sites/default/files/inline-files/Wyniki%20konkursu%20na%20prac%C4%99%20naukow%C4%85%202021.pdf

Serdecznie gratulujemy!