mgr inż. Sylwia Giza laureatką konkursu „Three minute thesis”

23.11.2023 - 09:11, aktualizacja 23.11.2023 - 09:11
Redakcja: izabelamaculewicz

Z radością informujemy, że Pani mgr inż. Sylwia Giza wygrała 6 edycję konkursu Three Minute Thesis® (3MT®).

Jest to ogólnoświatowy konkurs z zakresu komunikacji naukowej gdzie zadaniem uczestników konkursu, doktorantek i doktorantów różnorodnych dyscyplin naukowych, jest zaprezentowanie w ciągu 3 minut tematyki związanej ze swoją pracą doktorską w sposób jak najbardziej przystępny dla szerokiego grona odbiorców.

Organizatorem śląskiej edycji konkursu jest Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej. W finale konkursu wzięło udział 10 osób reprezentujących Politechnikę Śląską, Śląski Uniwersytet Medyczny oraz Uniwersytet Śląski.

Pani Sylwia Giza wygrała konkurs, przedstawiając wystąpienie p.t. „Wiem, że mnie obserwujecie! Reklama cyfrowa vs. prywatność”. Pani Sylwia Giza jest doktorantką w Szkole Doktorskiej UŚ. Przygotowuje rozprawę doktorska poświęconą przetwarzaniu danych osobowych w procesie doboru spersonalizowanej reklamy internetowej pod opieką naukową dr hab. Mariusza Jagielskiego, prof. UŚ.

Link do wydarzenia: https://www.polsl.pl/rjo7-cpn/ps_aktualnosci/znamy-laureatow-slaskiej-edycji-three-minute-thesis-2023/

Serdecznie gratulujemy!

kupon konkursowy