Michał Gębicki – laureatem nagrody Studencki Nobel

31.05.2021 - 13:48, aktualizacja 31.05.2021 - 13:48
Redakcja: administrator

Student WPiA – Michał Gębicki został ogłoszony  laureatem nagrody Studencki Nobel 2021 w kategorii nauki społeczne.

Konkurs Studencki Nobel organizowany jest od 2009 r. przez Niezależne Zrzeszenie Studentów  (NZS). Umożliwia wyróżniającym się studentom prezentację osiągnięć naukowych i artystycznych.

W tym roku laureaci w dziewięciu kategoriach wybierani byli przez komisję konkursową składającą się z 33 profesorów polskich uczelni wyższych. Komisja brała pod uwagę takie kryteria, jak m.in.: oceny ze studiów, aktywność naukowa, społeczna i artystyczna, współpraca z prasą naukową, a także działalność w samorządzie studenckim i w organizacjach studenckich.

Serdecznie gratulujemy!