Nagroda Naukowa Grupy Polskiej Stowarzyszenia Prawa Międzynarodowego (ILA Grupa Polska)

22.03.2022 - 13:01, aktualizacja 22.03.2022 - 13:01
Redakcja: martarekosiewicz

Zarząd Grupy Polskiej ILA ogłasza pierwszą edycję corocznego konkursu, w którym przyznawana będzie Nagroda Naukowa GP ILA za wyróżniające osiągnięcie naukowe opublikowane w formie książki mającej szczególną wartość poznawczą i cechującą się oryginalnością treści.

Do Konkursu zgłaszane mogą być książki jednoautorskie lub wieloautorskie.

Nagroda jest przyznawana w dwóch kategoriach:

– debiut naukowy (pierwsza książka autora),

– kolejna praca naukowa.

Do konkursu mogą zostać zgłoszone prace opublikowane w języku polskim lub angielskim, wydane w 2021 r. (podstawą stwierdzenia daty wydania jest informacja Wydawcy na książce).

Zgłoszenie do Konkursu wraz z 3 egzemplarzami książki i 2 niezależnymi recenzjami należy przesłać do 30 kwietnia 2022 r. Ogłoszenie wyników konkursu i uroczystość wręczenia nagród odbędzie się do 30 listopada 2022 r. na spotkaniu naukowym Grupy Polskiej Stowarzyszenia Prawa Międzynarodowego.

Regulamin przyznawania Nagrody Naukowej Grupy Polskiej Stowarzyszenia Prawa Międzynarodowego (ILA Grupa Polska)