Praca dr. Michała Mółki wyróżniana w konkursie Narodowego Instytutu Wolności

05.02.2022 - 12:19, aktualizacja 05.02.2022 - 12:26
Redakcja: martarekosiewicz

Z radością informujemy, że w edycji 2021 konkursu na najlepszą pracę magisterską i doktorską o tematyce społeczeństwa obywatelskiego organizowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego wyróżniona została praca dr. Michała Mółki pt. „Działalność filantropijna w Polsce – zagadnienia administracyjnoprawne”. Wyróżniona praca została przygotowana na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach pod kierunkiem Pana prof. dr hab. Czesława Martysza oraz Pani dr Magdaleny Strożek-Kucharskiej – promotora pomocniczego.

Celem konkursu jest zwiększenie społecznej świadomości na temat roli społeczeństwa obywatelskiego, popularyzacja wiedzy w tej dziedzinie oraz promowanie wysokiej jakości
prac magisterskich i rozpraw doktorskich z zakresu nauk społecznych dotyczących społeczeństwa obywatelskiego. Nadesłane prace oceniała Kapituła Konkursu, której przewodniczył Wojciech Kaczmarczyk, Dyrektor NIW-CRSO. Kapituła brała pod uwagę merytoryczną jakość prac, ich nowatorski i twórczy charakter oraz poziom edytorski.

Serdecznie gratulujemy!