Praca magisterska absolwentki WPiA wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę magisterską z zakresu zamówień publicznych

07.09.2022 - 12:44, aktualizacja 07.09.2022 - 12:44
Redakcja: martarekosiewicz
Z przyjemnością informujemy, że praca magisterska mgr Dominiki Markowicz została wyróżniona w III edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu zamówień publicznych, którego organizatorami był Urząd Zamówień Publicznych oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Pani Dominika Markowicz pracę pt. „Naruszenie dyscypliny finansów publicznych na gruncie ustawy Prawo zamówień publicznych (na tle orzecznictwa)”, napisała pod kierunkiem Pani prof. dr hab. Jadwigi Glumińskiej-Pawlic.

Serdecznie Gratulujemy!