Praca magisterska absolwentki WPiA wyróżniona w konkursie Prezesa Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej

26.01.2022 - 12:51, aktualizacja 26.01.2022 - 12:53
Redakcja: martarekosiewicz

Z przyjemnością informujemy, że praca magisterska Pani Zofii Ogrodowczyk została wyróżniona w V edycji konkursu o nagrodę Prezesa Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej za najlepszą pracę magisterską z zakresu prawa sądowego ku pamięci Stanisława Bukowieckiego.

Pani Zofia Ogrodowczyk pracę pt. „Rozmowa ustawodawcy ze śmiercią – wybrane aspekty kresu ludzkiego życia”, napisała pod kierunkiem Pani dr hab. Magdaleny Habdas, prof. UŚ.

Serdecznie Gratulujemy!