Rozprawa doktorska dr Danieli Wybrańczyk nagrodzona w konkursie Rzecznika Praw Dziecka

05.05.2023 - 18:59, aktualizacja 05.05.2023 - 18:59
Redakcja: redaktorkam
Z przyjemnością informujemy, że w konkursie Rzecznika Praw Dziecka na najlepsze prace magisterskie i doktorskie o tematyce związanej z prawami dziecka lub instytucjami rzecznictwa praw dziecka w Polsce i na świecie, obronione w latach 2020-2022, nagrodę główną w kategorii prac doktorskich przyznano Pani 𝐃𝐚𝐧𝐢𝐞𝐥𝐢 𝐖𝐲𝐛𝐫𝐚𝐧́𝐜𝐳𝐲𝐤. Nagrodzona rozprawa pt. „Sytuacja prawna małoletniego dziecka rozwodzących się rodziców” przygotowana została pod kierunkiem prof. dr hab. Jacka Góreckiego i obroniona na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
Serdecznie Gratulujemy!