Sukces doktorantów na międzynarodowej konferencji w Sankt Petersburgu

27.05.2021 - 09:44, aktualizacja 27.05.2021 - 09:51
Redakcja: administrator

W dniach 8-10 kwietnia 2021 odbyła się dwudziesta edycja międzynarodowej konferencji naukowej (ISLaCo’2021) zorganizowanej przez Petersburski Uniwersytet Państwowy. Doktoranci 1 roku Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Śląskiego – Maciej Langer i Jakub Wyczik zostali uznani za zwycięzców sekcji 4 „Legal Tech: the Present and the Future of Jurisprudence” wspólnie wygłaszając referat zatytułowany „Legal aspects of Deepfakes”.

W konferencji wzięło udział ponad 400 osób, z czego 140 występowało w charakterze prelegentów. Uczestnicy reprezentowali uczelnie z takich państw jak Chiny, Stany Zjednoczone, Holandia, Serbia, Indonezja, Wielka Brytania i wiele innych. Wśród zaproszonych gości specjalnych znalazły się takie persony jak Profesor Uniwersytetu Harvarda Lawrence Lessig,, Emerytowany profesor Petersburskiego Uniwersytetu Państwowego Jurij Tołstoj będący członkiem Rosyjskiej Akademii Nauk, Profesor Uniwersytetu Bolońskiego Emmanuel Menegatti i Profesor Uniwersytetu Bicocca w Mediolanie Benedetta Ubertazzi.

Dyplom Jakub Wyczik

Dyplom Maciej Langer

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!