Sukces studentów WPiA na Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Prawie Konstytucyjnym

31.05.2021 - 13:46, aktualizacja 31.05.2021 - 13:46
Redakcja: administrator

W dniu 28 maja 2021 r. odbył się w Białymstoku jubileuszowy X Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Konstytucyjnym. Organizatorem Konkursu było Towarzystwo Przyjaciół Prawa Konstytucyjnego działające przy Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.  Wśród zwycięzców znalazł się student WPiA UŚ – Bartłomiej Pabisek, który zajął II miejsce, a  wyróżnienie uzyskał Tomasz Forenz.

Do Konkursu udział zgłosiło 73 studentów z ośrodków naukowych z terenu całej Polski. W tym roku po raz pierwszy w historii, Konkurs odbył się w całości w trybie zdalnym – tradycyjnie natomiast w dwóch etapach. I Etap miał formę testu, II etap, do którego zakwalifikowało się 10 najlepszych uczestników miał formę ustnej odpowiedzi przed Komisją Konkursową.

Serdecznie gratulujemy!