Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

search
Wydział Prawa i Administracji

Otwarcie strefy studenckiej i lunchroomu

08.10.2025 - 14:55, aktualizacja 08.10.2025 - 14:59
Redakcja: wiktoriakubiaczyk

2 października 2025 roku działalność rozpoczęła wydziałowa strefa studencka – przestrzeń, w której nasi studenci i studentki mogą przygotować się do zajęć, odpocząć oraz spędzić wspólnie czas. Stworzona została z myślą, aby każdy mógł znaleźć miejsce na złapanie oddechu i rozmowę z innymi.

Oprócz przestrzeni z kanapami do siedzenia oddajemy do dyspozycji społeczności wydziału lunchroom, w którym znajduje się najpotrzebniejsze wyposażenie m.in. czajnik, mikrofalówka i lodówka. W lunchroomie można podgrzać posiłek, czy przygotować kawę i herbatę.

Otwarcie poprowadzili Członkowie oraz Członkinie Samorządu Studenckiego WPiA UŚ, natomiast Prodziekanka ds. studenckich i kształcenia, dr Urszula Torbus wraz z dr. hab. Grzegorzem Nancką, prof. UŚ uroczyście oddali przestrzeń do użytku.

Serdecznie zachęcamy do korzystania ze strefy, która przede wszystkim stanowi miejsce spotkań oraz integracji!

Fot. Wiktoria Kubiaczyk

return to top