Uroczyste wręczenie dyplomów absolwentkom i absolwentom WPiA

28.07.2023 - 10:07, aktualizacja 28.07.2023 - 10:18
Redakcja: redaktorkam

27 lipca 2023 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów absolwentkom i absolwentom WPiA.

Prorektorka ds. kształcenia i studentów dr Katarzyna Trynda; prof. UŚ, dziekan Wydziału Prawa i Administracji UŚ dr hab. Witold Kurowski, prof. UŚ oraz prodziekanka ds. kształcenia i studentów WPiA dr Urszula Torbus wręczyli dyplomy 130 absolwentkom i absolwentom.

Okolicznościowy wykład pt. „Czy absolwenci uniwersytetu powinni obawiać się sztucznej inteligencji?” wygłosił dr hab. Mariusz Jagielski, prof. UŚ. Głos zabrali także przedstawiciele Samorządu Studenckiego oraz absolwentów:

• Pani Wiktoria Kukla – Przewodnicząca Samorządu Studenckiego Wydziału Prawa i Administracji UŚ;
  • Pani Natalia Okońska oraz Pan Marek Przygrodzki – absolwenci prawa;
  • Pani Monika Lisiecka – absolwentka administracji II stopnia;
  • Pan Tomasz Janocha – Przewodniczący Forum Uniwersytetów Polskich, Przewodniczący Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego, absolwent prawa.

Foto. Małgorzata Dymowska