16th Transatlantic Intellectual Property Academy „The Impact of New Technologies on Intellectual Property” – Madryt, 12-14 czerwca 2023 r.

25.05.2023 - 10:05 aktualizacja 28.05.2023 - 16:15
Redakcja: izabelamaculewicz
Zespół Inicjatyw Akademickich Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO Academic Initiatives Team) oraz Wydział Prawa Uniwersytetu Karola III w Madrycie (Universidad Carlos III de Madrid, Departamento de Derecho Privado) zapraszają do udziału w szkoleniu 16th Transatlantic Intellectual Property Academy „The Impact of New Technologies on Intellectual Property: Where do we stand in Europe and in the US?”.

Kurs odbędzie się w języku angielskim, w dniach 12-14 czerwca 2023 r. na Uniwersytecie Karola III w Madrycie, w kampusie Puerta de Toledo usytuowanym w centrum miasta. Rejestracja uczestników trwa do 9 czerwca 2023 r.

Program obejmuje multidyscyplinarne treści nauczania dotyczące własności intelektualnej, internetowego i międzynarodowego prawa gospodarczego oraz polityki technologicznej, z uwzględnieniem problematyki z takich obszarów, jak:

• Własność intelektualna a technologie cyfrowe – z perspektywy amerykańskiej, europejskiej i międzynarodowej;
  • Własność intelektualna a prawo, polityka i praktyka w zakresie sztucznej inteligencji z perspektywy amerykańskiej, europejskiej i międzynarodowej;
  • Własność intelektualna jako narzędzie dla naukowców;
  • Własność intelektualna i model operacyjny biznesu/biznesu cyfrowego z perspektywy amerykańskiej, europejskiej i międzynarodowej.

Więcej informacji i formularz rejestracyjny są dostępne na stronie: https://www.uc3m.es/continuing-education/impact-new-technologies