Szkoła Doktorska

19.06.2023 - 09:31 aktualizacja 19.06.2023 - 09:31
Redakcja: Ryszard Knapek
Tagi: doktoranci, seminaria obszarowe, Szkoła Doktorska
Szkoła Doktorska kontynuuje cykl seminariów, na których doktoranci ostatniego roku prezentują swoje projekty doktorskie. Seminaria mają charakter otwarty – do udziału w nich zapraszamy całą społeczność akademicką. Szczególnie zachęcamy do uczestnictwa pracowników naukowych wydziałów, na których doktoranci realizują swoje projekty doktorskie, oraz studentów zainteresowanych kształceniem w Szkole Doktorskiej.

W ciągu najbliższych dwóch tygodni (19-30 czerwca 2023) odbędą się następujące seminaria:

20 czerwca 2023 r., godz. 14:00, spotkanie zdalne – Microsoft Teams

mgr Magdalena Błaszczyk: „Modelowanie 3D protez twarzoczaszki dedykowanych dla leczenia rozległych ubytków w obrębie oczodołu i nosa systemem Cochlear Vistafix3”

Opiekun seminarium: dr hab. Andrzej Swinarew, prof. UŚ

img

Ciecze przechłodzone i szkła

Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych, SM CEBI, ul. 75. Pułku Piechoty 1A, Chorzów, sala P/1/13

12 czerwca 2023 r., godz. 14:00

mgr Karol Liszka: “Własności termodynamiczne i dynamiczne anizotropowych modeli elipsoidalnych badane metodą symulacji dynamiki molekularnej”

19 czerwca 2023 r., godz. 14:00

mgr Daniel Kramarczyk: “Rola mechanizmów odpowiedzialnych za stabilizację amorficznych farmaceutyków po zastosowaniu krzemionkowych materiałów nanoporowatych”

26 czerwca 2023 r.,  godz. 14:00