Szkoła Doktorska

Obowiązujące formularze dokumentów w postępowaniu rekrutacyjnym do Szkoły Doktorskiej na rok akademicki 2020/2021. Dokumenty mogą być złożone w polskiej lub angielskiej wersji językowej:

Projekt planu badawczego – formularz 2021

project of the research plan – 2021 form

osiągnięcia naukowe i działania międzynarodowe – formularz 2021

Scientific achievements and international cooperation 2021 – form

Uwaga – powyżej znajdują się tylko te dokumenty, dla których przygotowano obowiązujący wzór. Nie jest to zamknięta lista dokumentów, które należy dostarczyć w postępowaniu. Pełna lista dostępna jest tutaj: https://us.edu.pl/szkola-doktorska/rekrutacja-na-rok-akademicki-2020-2021/ (zakładka “Informacje i dokumenty niezbędne w procesie rekrutacji”).

Wszystkie wymagane dokumenty i forma ich wprowadzenia są też opisane w systemie IRK (dostęp od 28 czerwca). Zachęcamy kandydatów do szybkiej rejestracji i zapoznania się ze znajdującymi się tam informacjami – to najprostszy sposób na upewnienie się, że wypełniło się wszystkie wymagania rekrutacyjne.

return to top