Szkoła Doktorska

Nabór wniosków o dofinansowanie działalności doktoranckiej w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/22

08.10.2021 - 12:51 aktualizacja 08.10.2021 - 12:51
Redakcja: dianapasek
Tagi: finansowanie organizacji, samorząd doktorantów

Dnia 08.10.2021 roku rozpoczyna się nabór wniosków o dofinansowanie projektów naukowych lub aktywizujących środowisko doktorantów. O dofinansowanie mogą ubiegać się organizacje doktoranckie oraz indywidualni doktoranci Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (zarówno studenci III stopnia, jak i doktoranci Szkoły Doktorskiej). Wnioski należy złożyć do godziny 23:59 dnia 24.10.2021 r. Zgłoszenia przyjmowane będą jedynie drogą elektroniczną. Zgłoszenia w formie PDF prosimy przesyłać na adres doktoranci@us.edu.pl.  Przyjmowane wnioski mogą dotyczyć zarówno finansowania działalności grupowej, jak i indywidualnych projektów. Środki powinny zostać rozliczone do 10 grudnia 2021 r., zatem prosimy składać jedynie wnioski na działania które będą mogły być rozliczone w odpowiednim dziale księgowości przed upływem niniejszego terminu. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w Regulaminie, który, razem z niezbędnymi wnioskami, znajdą Państwo na stronie:

Finansowanie organizacji doktoranckich