Szkoła Doktorska

Nowe formularze sprawozdań z realizacji IPB

02.08.2023 - 15:06 aktualizacja 02.08.2023 - 15:19
Redakcja: Ryszard Knapek

dla doktorantów, którzy rozpoczęli kształcenie w latach 2020-2022

Zgodnie z zarządzeniem nr 9/2023 Dziekana Szkoły Doktorskiej od 4 września obowiązywać będą zmodyfikowane formularze sprawozdań z realizacji Indywidualnego planu badawczego. Formularze zostały ujednolicone i poprawione, a w wersji angielskiej dostosowano terminologię do obowiązującego Glosariusza terminów uniwersyteckich.

Ponadto ustalono terminy złożenia sprawozdania, obowiązujące doktorantów poszczególnych lat:

• dla doktorantów rocznika 2020 i 2021 – 26 września
  • dla doktorantów rocznika 2022 – 30 września.

Najważniejsze zmiany wprowadzone do sprawozdań (częściowo obecne już wcześniej w sprawozdaniu dla rocznika 2022):

• miejsce na wpisanie roku akademickiego, za który składane jest sprawozdanie
  • cz. III – wydzielona strona z wykazem zrealizowanych praktyk zawodowych (zajęć ze studentami) będzie potwierdzana przez dyrektora kierunku/dyrektorów kierunków właściwych do prowadzonych zajęć
  • cz. IV pkt 1 – w opisie punktu dotyczącego zrealizowanych zadań dodano „wraz z opisem działań” – aby wyraźnie podkreślić, że nie wystarczy wyliczyć zrealizowanych zadań, ale należy wyczerpująco opisać ich realizację
  • dodano numerację na dole strony

Formularze dostępne są na stronach właściwych dla danego rocznika wraz z pozostałymi obowiązującymi dokumentami: https://us.edu.pl/szkola-doktorska/indywidualny-plan-badawczy/.

Nowe formularze zaczną obowiązywać od 4 września br., to znaczy, że dotychczasowe będą przyjmowane tylko do 3 września.

Treść zarządzenia (bez załączników): zarządzenie nr 9-2023 – wzory sprawozdań z realizacji IPB