Szkoła Doktorska
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć fakultatywnych dla doktorantów Szkoły Doktorskiej w semestrze letnim roku akademickiego 2021/2022.

Zajęcia prowadzone będą zgodnie z opisem. W przypadku braków, szczegóły będą ustalone z zarejestrowanymi doktorantami. Zajęcia opisane jako „Polish or English” będą prowadzone po angielsku, jeżeli zapiszą się na nie niepolskojęzyczni doktoranci.

Facultative classes 2021-2022L

Rejestracja na zajęcia

Pierwsza tura rejestracji rozpocznie się 31 stycznia (poniedziałek) o godzinie 19:00 w systemie USOSweb. Druga tura rejestracji zostanie uruchomiona w połowie lutego.

W przypadku większego zainteresowania zajęciami niż ustalony limit, prosimy o kontakt (szkola.doktorska@us.edu.pl) – część prowadzących zadeklarowała, że gotowa jest poprowadzić więcej niż jedną grupę.