Wspólne projekty badawcze między Polską a Ukrainą

22.09.2021 - 15:51 aktualizacja 22.09.2021 - 15:51
Redakcja: am
Tagi: NAWA

Celem naboru jest wsparcie mobilności naukowców realizujących projekty badawcze, uzgodnione i  prowadzone wspólnie przez uprawnionych Wnioskodawców z Polski i partnerów z Ukrainy, uprawnionych zgodnie z zasadami tam obowiązującymi.

Środki na Projekty w ramach naboru są przeznaczone na pokrycie kosztów podróży i pobytów naukowców, z wyłączeniem finansowania samych badań. Finansowanie prowadzonych badań musi być zagwarantowane z innych źródeł. Koordynatorem w Projekcie może być osoba posiadająca minimum stopień doktora, zatrudniona przez Wnioskodawcę.

Projekty składane w ramach naboru mogą być realizowane przez okres maksymalnie 24 miesięcy, począwszy od 01.01.2022 r.  Data zakończenia realizacji Projektów nie może być późniejsza niż 31.12.2023 r.

Maksymalna wysokość finansowania Projektu z budżetu NAWA wynosi 25.000 PLN. Kwota ta może być dowolnie zwiększona ze środków własnych Wnioskodawcy.

Nabór wniosków do 28.10.2021 (do godz. 15.00)

Więcej na stronie: https://nawa.gov.pl/wspolpraca-i-wymiana-miedzynarodowa/wspolne-projekty-badawcze/nabory-2021/wspolne-projekty-badawcze-pomiedzy-polska-a-ukraina

ręce czwórki ludzi stykające się pięściami nad stołem, na którym leżą dokumenty, telefony i kubki z kawą