Nabór do programu Perły nauki II

05.09.2023 - 09:49 aktualizacja 13.09.2023 - 12:22
Redakcja: am
Tagi: perły nauki

Przedmiotem programu jest wsparcie podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w tworzeniu wybitnie uzdolnionym studentom pierwszego roku studiów drugiego stopnia lub studentom po ukończeniu trzeciego albo czwartego roku jednolitych studiów magisterskich warunków rozwoju przez umożliwienie im prowadzenia badań naukowych albo twórczości artystycznej pod kierunkiem opiekuna naukowego albo artystycznego.

Nabór wniosków w ramach programu trwa od dnia 1 września 2023 r. od godziny 08.00 do dnia 13 października 2023 r. do godziny 16.00.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków i zasad uczestnictwa znajdują się na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki.

logo MEiN: napis Ministerstwo Edukacji i Nauki, obok z lewej strony orzeł biały w koronie, pod napisem pasek w kolorach flagi Polski