Edukacja dla klimatu – kształcenie uniwersyteckie i szkolne – konferencja (online)

26.02.2021 - 09:45, aktualizacja 01.03.2021 - 08:41
Redakcja: am
Tagi: Edukacja humanistyczna V4 dla klimatu, ICBEH

Interdyscyplinarne Centrum Badań nad Edukacją Humanistyczną Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zaprasza na międzynarodową konferencję pt. „Edukacja dla klimatu – kształcenie uniwersyteckie i szkolne” – jest to kolejne wydarzenie projektu „Edukacja humanistyczna V4 dla klimatu. Rozpoznania – dobre praktyki – rekomendacje”.

Konferencja podsumowuje I etap badań związanych z analizą materiałów dydaktycznych funkcjonujących w edukacji humanistycznej (programów, podręczników, treści językowych, literackich i kulturowych) dokonaną z perspektywy zmian klimatycznych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Wystarczy do 10 marca napisać na adres: rejestracjaV4@us.edu.pl, zwrotnie otrzymają Państwo link do formularza rejestracyjnego oraz link do udziału w wydarzeniu.

Logo Interdyscyplinarnego Centrum Badań nad Edukacją Humanistyczną

logo Funduszy Wyszehradzkich w języku angielskim