„Straszna biel, czyli o przedmiotach widzialnych” – cykl konwersatoriów pt. „Metafizyka na co dzień”

11.01.2024 - 14:17, aktualizacja 11.01.2024 - 14:17
Redakcja: am

Towarzystwo Metafizyczne im. A.N. Whiteheada oraz Polskie Towarzystwo Filozoficzne Oddział Katowice organizują cykl otwartych konwersatoriów pt. „Metafizyka na co dzień”, które odbywać się będą co miesiąc w Instytucie Filozofii Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 11, 3. piętro, pok. 316).

Spotkanie trzecie pt. „Straszna biel, czyli o przedmiotach widzialnych” zaplanowano na wtorek 16 stycznia 2024 roku o godz. 17.17.

Prelegentem będzie dr hab. Paweł Jędrzejko, prof. UŚ, a panelistami i moderatorami będą dr Marcin Fabjański, prof. dr hab. Dariusz Kubok oraz dr Bogdan Ogrodnik.

plakat informujący o apotkaniu