Wykład dr hab. Agnieszki Pieli, prof. UŚ „Archaizmy i anachronizmy jako komponenty polskich związków frazeologicznych”

13.03.2024 - 11:59, aktualizacja 13.03.2024 - 11:59
Redakcja: am

Serdecznie zapraszamy Państwa do wysłuchania wykładu pod tytułem „Archaizmy i anachronizmy jako komponenty polskich związków frazeologicznych”, który wygłosi dr hab. Agnieszka Piela, prof. UŚ z Instytutu Językoznawstwa Wydziału Humanistycznego UŚ w Katowicach.

Wykład odbędzie się 18 marca 2024 roku o godzinie 10.00 w formie online na platformie Google Meet.

Spotkanie zorganizowane zostało w ramach cyklicznych seminariów naukowych Wydziału Leksykologii, Leksykografii i Lingwistyki Strukturalno-Matematycznej Instytutu Języka Ukraińskiego Narodowej Akademii Nauk Ukrainy w Kijowie.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w wykładzie prosimy o bezpośredni kontakt z prof. Agnieszką Pielą: agnieszka.piela@us.edu.pl

plakat informujący o wykładzie zawierający zdjęcie dr hab. Agnieszki Pieli, prof. UŚ