Program FNP dla polsko-ukraińskiej współpracy naukowej

01.04.2022 - 12:08 aktualizacja 01.04.2022 - 12:08
Redakcja: am
Tagi: FNP, Fundacja na Rzecz Nauki Polskiej

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej ogłasza nowy program dla polsko-ukraińskiej współpracy naukowej. Celem programu jest współpraca polskiego i ukraińskiego środowiska naukowego oraz pogłębienie wiedzy dotyczącej zagadnień związanych z rozwojem społeczeństwa obywatelskiego, demokracji, integracji europejskiej lub bezpieczeństwa. Budżet jednego projektu na okres 12 miesięcy wynosi 268 800 zł. Obejmuje środki na pokrycie wynagrodzenia jak i kosztów związanych z prowadzeniem badań.

Nabór wniosków odbywa się w trybie dwóch konkursów, w terminach:

– do 29 kwietnia 2022 r. do godziny 16:00

– do 30 września 2022 r. do godziny 16:00

Wnioski należy składać w języku angielskim w formie elektronicznej za pośrednictwem internetowej bazy danych.

Więcej informacji na stronie: https://www.fnp.org.pl/oferta/program-wspolpracy-polsko-ukrainskiej/

przy stole siedzą osoby z otwartymi laptopami, a przed nimi mężczyzna zapisujący coś na białej tablicy