Wakacyjny polsko-ukraiński CAMP dla dzieci i młodzieży

01.08.2022 - 13:56 aktualizacja 01.08.2022 - 13:57
Redakcja: mn

1 sierpnia ruszyła rekrutacja na wakacyjny polsko-ukraiński CAMP w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach dla dzieci z Polski i Ukrainy w wieku od 9 do 13 lat.

Jest to cykl warsztatów poświęcony przybliżaniu uczniom z Ukrainy kultury polskiej, a uczniom z Polski kultury ukraińskiej, przekazywaniu podstawowej wiedzy na temat tych krajów, ich geografii, historii czy zwyczajów i tradycji obu narodów, a także podstawowych zwrotów w obu językach.

Każda grupa będzie pracować pod opieką dwóch trenerów.
Zajęcia będą odbywać się w Katowicach w budynku Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Śląskiego przy ul. Uniwersyteckiej 4.

Szczegóły dotyczące rekrutacji można znaleźć tutaj.

1 серпня розпочинається набір до ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО ТАБОРУ ВІДПОЧИНКУ В СІЛЕЗЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ В КАТОВІЦЕ для дітей з Польщі та України віком 9-13 років. Запрошуємо НАВЧАТИСЯ через ГРУ – майстер-класи, вікторини, дидактичні ігри та обмін досвідом під пильним оком кваліфікованих та захоплених тренерів!

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!
ВАЖЛИВА ПОСЛІДОВНІСТЬ СКЛАДЕНИХ ЗАЯВОК!
Детальна інформація щодо набору.