Na prośbę rektora Uniwersytetu Śląskiego, prof. dr. hab. Ryszarda Koziołka, przekazujemy informację o planowanych w czerwcu br. spotkaniach kolegium rektorskiego ze społecznościami wszystkich wydziałów.
Zaplanowano cztery spotkania – po jednym w każdym z kampusów uczelni. Ich harmonogram przedstawia się następująco:
- 10 czerwca 2026 r. o godz. 13:00 spotkanie w Cieszynie – aula na Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji;
- 24 czerwca 2026 r. o godz. 14:00 spotkanie w Chorzowie – aula na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych;
- 25 czerwca 2026 r. o godz. 9:00 spotkanie w Sosnowcu – aula im. prof. K. Polańskiego (sala 2.25) na Wydziale Humanistycznym;
- 25 czerwca 2026 r. o godz. 13:00 spotkanie w Katowicach – aula na Wydziale Nauk Przyrodniczych (ul. Bankowa 9).

