Wydział Humanistyczny po lekcjach

21.04.2021 - 08:42, aktualizacja 23.04.2021 - 10:41
Redakcja: am

Kochasz język polski, ale nie wiesz, czy bliższe są Ci zagadnienia językowe czy literatura? Masz chrapkę na pracę w szkole, a może twoim marzeniem jest praca w social mediach? Interesuje Cię szeroko pojęta kultura, historia, a może lubisz stawiać trudne, egzystencjalne pytania i szukać na nie odpowiedzi? Przyswajanie języków obcych nie jest dla Ciebie trudnością i chętnie rozwijasz się w tej dziedzinie?
Na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Śląskiego na pewno znajdziesz coś dla siebie! Nie masz pewności, który z kierunków będzie dla Ciebie najlepszy? Chcesz poznać szczegóły dotyczące proponowanych zajęć i życia studenckiego? Już niebawem pojawi się idealna okazja do zadania wszystkich nurtujących pytań dotyczących kierunku studiów, o którym myślisz!

Już od 26 do 30 kwietnia 2021 r. wszystkich zainteresowanych zapraszamy na wirtualne spotkania z przedstawicielami kierunków – Wydział Humanistyczny po lekcjach!

Będą one organizowane na platformie MS Teams od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00 – 19:30.
Zerknij na harmonogram i wpisz daty do kalendarza już dziś!

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z KANDYDATAMI

filologia polskalink do spotkania
17:30
doradztwo filozoficzne i coachinglink do spotkania
18:00
filologia angielska – link do spotkania
19:00
sztuka pisania/twórcze pisanie i marketing wydawniczylink do spotkania
17:00
filologia klasyczna/mediteranistyka – link do spotkania
17:30
historia/turystyka historyczna/środkowoeuropejskie studia historyczne – link do spotkania
kognitywistyka – link do spotkania
18:30
filozofia – link do spotkania
19:00
komunikacja promocyjna i kryzysowa – link do spotkania
17:00
historia sztuki – link do spotkania
17:30
kulturoznawstwo/kultury mediów – link do spotkania
18:00
filologia rosyjska – link do spotkania
logopedia – link do spotkania
17:00
filologia romańska – link do spotkania
17:30
filologia słowiańska – link do spotkania
18:00
filologia germańska – link do spotkania
19:00
międzynarodowe studia polskie – link do spotkania
17:00
informacja naukowa i bibliotekoznawstwo – link do spotkania
18:00
architektura informacji – link do spotkania

Informujemy, że spotkania mogą być rejestrowane i po ich zakończeniu udostępnione na stronach, serwisach oraz mediach społecznościowych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, jednakże dane osobowe, a także wizerunek uczestników będzie zanonimizowany.