2022 Pan-European Seal Programme „IP CAMPUS”

04.04.2022 - 09:53, aktualizacja 04.04.2022 - 09:53
Redakcja: administrator

Drodzy Studenci,

w dniach 2-6 maja 2022 (od 12.00 do 13.30) odbędzie się w formule hybrydowej Intellectual Property Campus organizowany w ramach Pan-European Seal Programme.
W wydarzeniu udział biorą młodzi badacze z wielu europejskich uczelni uczestniczących w Programie. Wstępna agenda wydarzenia zawiera szereg interesujących wystąpień, wykładów i dyskusji dotyczących najbardziej aktualnych zagadnień związanych z prawem własności intelektualnej.

Zapraszamy do zapoznania się z ramowym harmonogramem wydarzenia. Zachęcamy także do śledzenia strony wydarzenia, w miarę pojawiania się nowe informacji, będziemy je tu zamieszczać.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z wydziałową Koordynatorką Pan-European Seal Programme – dr hab. Marleną Jankowską-Augustyn.