Turniej Szachowy na WPiA UŚ

22.11.2022 - 11:44, aktualizacja 25.11.2022 - 15:27
Redakcja: administrator

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Śląskiego do pierwszego Turnieju Szachowego pod patronatem Dziekana Wydziału dr hab. Witolda Kurowskiego, prof. UŚ oraz prof. dr hab. Ewy Rott-Pietrzyk, Pełnomocnik Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UŚ do spraw Umiędzynarodowienia.

Turniej odbędzie się w piątek 9 grudnia 2022 roku w hallu Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, Bankowa 11b). Rozgrywka będzie prowadzona w systemie szwajcarskim – 5 rund rozgrywanych wspólnie. Tempo gry – 30 minut na zawodnika. Kolejne rundy zaczynają się ok. 5 minut po zakończeniu ostatniej partii poprzedniej rundy.

Sędzią turnieju jest Łukasz Wesołowski.

Regulamin w załączeniu. Zapisy i więcej informacji pod adresem mauro_arturo.rivera-leon@us.edu.pl

Regulamin Szachy